Kas 012011
 

Son gerçekleştirdiğimiz genel kurulun üzerinden iki yıldan fazla zaman geçti. Derneğin kurulduğu dönemde kendimize 3 yıllık bir strateji belirlemiştik. Dernek olarak üç yıl önce yola koyulduğumuzda önümüze koyduğumuz hedeflerin birçoğuna ulaştık; ancak yine bu süre zarfında öngörmediğimiz birçok alanda da gelişmeler kaydettik; yeni etkinlik alanları açtık ve yeni ilişkiler geliştirdik.

Yılsonu itibariyle ilk üç yıllık dönemin sonuna geliyor olacağız. Ayrıca yasal olarak da bir Genel Kurul düzenlemek durumundayız. Bu nedenle, 26 Kasım 2011Cumartesi günü Sosyal Değişim Derneği’nin ilk olağan genel kurulunu yapacağız. Tüm üyelerimiz ve dostlarımızın bu toplantıya katılmalarını rica ediyoruz; zira genel kurulu bürokratik bir zorunluluktan ziyade, önümüzdeki 3 yıllık dönemin stratejisinin belirleneceği, yol haritasının çıkarılacağı bir toplantı olarak görüyoruz. Bu nedenle de tüm üye ve dostlarımızın görüşlerine, eleştirilerine ve katkılarına ihtiyacımız var. 

Taslak Gündem

16.00-17.00 Geçmiş dönem yapılanlara ilişkin sunumlar, görüş ve eleştiriler.
17.00-18.30 Önümüzdeki dönem planlanan çalışmalara yönelik bilgilendirme ve görüşler; derneğin önümüzdeki dönem stratejisi ve 3 yıllık yol haritasının tartışılarak, belirlenmesi
18.30-19.00 Seçimler
19.00’dan itibaren Hep birlikte başka bir mekânda içki & eğlence…
Genel Kurul toplantısı Taxim Hill Otel’de olacak. Eğlence için dernek olarak bir başka mekân ayarlayacağız. Programınızı ona göre yapın!

Tarih: 26 Kasım 2011, Cumartesi
Saat: 16.00 – 19.00 (kurul toplantısından sonra birlikte bir başka mekana gidiyoruz).
Yer: Taxim Hill Oteli
Adres: Sıraselviler Caddesi, No: 5, Taksim – İstanbul